2013-06-25

Pogoda ładna, czy nie... pies spacer musi mieć

Witajcie,

My dalej się obijamy na Helu :)
Pogoda co prawda przestała nas rozpieszczać, ale jakoś nas to nie przeraża. W przerwach między burzami zasuwamy na plażę lub do lasu. Bądź, co bądź psy spacer muszą mieć.

Oczywiście w deszczową pogodę wszędzie pustki, a tym bardziej na plaży. Dla nas sytuacja idealna :D Można puścić psiury i niech robią, co chcą...

11 komentarzy:

 1. Tak czekałam na kolejne wieści z plaży i są :)
  U nas niestety chwilowo spacery na minimum, gdyż leje cały czas i nawet psy ciągną do domu.
  Mój mężczyzna podejrzał dziś Waszego bloga i nie chciał uwierzyć, że te fotki pochodzą z PL :) Już postanowił, że w jakiś weekend mamy jechać na Hel :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to bardzo nas cieszy, że ktoś dzięki nam zajrzy w nowe miejsca :) Hel naprawdę polecamy :)

   Usuń
  2. A jakieś miejsca, że tak powiem publiczne. Jak tam postrzegają psiaki? Mam na myśli wyjść się poszwendać, pozwiedzać (o ile jest co :P), zjeść coś?

   Usuń
  3. Jest taki mały deptak "w centrum", stoliki na zewnątrz. Widziałam wystawione miski dla psów z wodą, więc nie powinno być problemu. Przy porcie tez nie ma problemu. Olimp na jednego z kelnerów naszczekał, ale ten twardo nas obsłużył i nie wypraszał (ale Olimpa omijał łukiem). Zazwyczaj ludzie się psami zachwycają, dopytują. Raczej pozytywne nastawienie. Jest latarnia, są bunkry, deptak obok dział wojskowych na plaży. My co prawda nie wchodziliśmy do środka, ale myślę, że nie powinno być większego problemu z psami.

   Usuń
 2. Super! W lesie można za grzybkami się rozejrzeć:) Psiaki super, może zostaną u Ciebie?

  pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No już jest niezła burza mózgów, jak to zrobić, żeby Olimp został :) A w grę wchodzi wyprowadzka "na swoje". Nie chcemy go oddać byle komu, więc się nie spieszymy z wybieraniem domu. To jest specyficzna rasa i trzeba uważnie wybrać dom. Albo nie wybrać wogóle ;)

   Usuń
  2. Ja zawsze jestem za opcją nie wybierać w ogóle :P

   Usuń
 3. No to widzę że fajnie się bawicie ! Olimp jest prześliczny *.* . Mam nadzieję ,że u was zostanie ,zasługuje właśnie na ludzi takich jak Wy :) Zdjęcia są jak zawsze fantastyczne :)
  Pozdrawiamy ,bawcie się dobrze !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No Olimp jest wybitnie urodziwym przedstawicielem swojej "rasy". Pańcia trochę sabotuje wszystkie próby pozbycia się Olimpa z domu - czyli głównie teściów ;) Nie wyobrażam sobie go oddać. Zrobię wszystko, żeby został :D Mam nadzieję, że się uda. I niech sie go sąsiedzi boją ;) dla mnie jest jednym z najbardziej cierlpiwych psów na świecie!

   Usuń
 4. Fajny Pitek, tylko go nie zostawiajcie!

  pozdrawiam i zapraszam
  http://smuglerold.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń