2013-01-16

Bierzemy udział :) Konkurs

Cześć,
Klub Kota Jasna 8 po raz kolejny ogłosił konkurs :) 
Tym razem staniemy do walki. A co!? Teamatem styczniowego konkursu jest przyjaźń psa z kotem.
Co prawda kota tak na stałe nie mamy, ale jest dochodzący - mianowicie małe, rude mojej MaMy, czyli KOREK. Korek jest nieco starszy od Sensi - jakieś 3 miesiące konkretnie. Świetnie się razem bawili, czyt. dokuczali jeden drugiemu, jak Sensi była malutka. Psina urosła i teraz Korek jakoś przestał strugać cwaniaka. Trzyma naszą zołzę na dystans dzielnie machając łapkami i próbując warczeć :D A Sensi biedna nie może pojąć, dlaczego ten dziwny pies się z nią bawić nie chce.

Zdjęcie, które bierze udział w konkursie :


Tu jeszcze małe, fajne i "grzeczne". Jedno z pierwszych spotkań oko w oko :) Jak to się mówi : Kot się czubi, ten się lubi. Niby na dystans, niby fuczenie i pazurki, a jedno za drugim łazi i prowokuje.

Do wygrania same fajności kocie, więc prosimy o głosy :D Konkretnie od 21 stycznia, bo wtedy zaczyna się głosowanie - nie omieszkamy sie przypomnieć ;P

Pozdrawiamy :)

4 komentarze:

 1. Bardzo przyjazna jest Sensi :-)
  Dziękuję za umieszczenie informacji o Konkursie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia!!!
  Moja kotka też tak na początku reagowała na Benego, a teraz razem śpią =)

  Pozdrawiam Natalia i Beny

  OdpowiedzUsuń
 3. To zdjęcie jest tak super... heh dziwię się naprawdę że nie wygrało! Heh... dowód na to, że nie wygrywają najlepsze foto tylko te które mają największe plecy, czyli poparcie.
  Ale w tym konkursie marcowym i my weźmiemy udział:D chodź ciężko mi wybrać najlepsze...

  pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń