2012-12-29

Takie nasze małe sukcesy!

Witajcie :)
Same dobre wieści w psim temacie od samego rana! 
Ja wiem, ja wiem, że ostatnio się tu bardziej schroniskowo zrobiło i o Sensi mało, ale to się nadrobi :)
Ale muszę się tym z Wami podzielić, bo mi się morda od rana cieszy i naprawdę polecam - jeśli macie w pobliżu schronisko, to warto tam zaglądać! 

Misiek znalazł dom i Portos znalazł dom i Argo! Wszystkie fotografowane przez nas, wyprowadzane. Dzisiaj żegnaliśmy i przekazywaliśmy Misiora osobiście. Kontakt z tymi psinami i ludźmi, którzy je biorą - bezcenna rzecz. Nowe człowieki Misiora wzieły mu kolegę od razu - młodego (ok4-5 mcy) owczarka. Chłopaki się dogadują świetnie.
Misior nam tylko akcje zrobił ;) Właściwie nie nam, a nowym włascicielom - dostał szalu w aucie - czyt. ataku paniki. Zrobił tam małą demolkę. Na szczęście właścicieli to nie zraziło, choć stresa mieli :) Ale od czego jest Sensi squad - szybka interwencja, przepakowali Miśka do naszego kombi i jazda. Zawieźlismy rudzielca do nowego domku. 

 

Rodzinka w komplecie : 
 
 
 
 Portos tez pojechał, niestety nie wiemy gdzie dokładnie i nie mogliśmy go pożegnać :( Tylko nasz Sopel dalej za kratami :( Pomóżcie Soplowi znaleźć dom ==> FB event
 
 


Pełna galeria Miśka : TUTAJ

Pełna galeria Portosa : TUTAJ


10 komentarzy:

 1. Dobrze,że chociaż te kilka psiaków znalazło dom,ale trzymamy kciuki,aby reszta również znalazła szczęśliwe i dobre domu i były tam do końca swojego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia psiaczki na nowej ,szczęśliwej drodze życia . Żeby się wam dobrze żył z nowymi człowiekami . Śliczne zdjęcia . Życzymy powodzenia dla Sopelka .
  Pozdrawiamy cieplutko,Ala i Czika .

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak fajnie ,że znalazły domy :-)
  Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że dzieki tobie i Twoim zdjęciom psiaki dostały nowe domy.
  I oby tak dalej ! Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 5. nic piękniejszego chyba nie ma po za radością z podarowania nowego - lepszego życia istocie skrzywdzonej przez człowieka.
  Dobra robota

  OdpowiedzUsuń
 6. oby tak dalej! super wieści :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super !! Wspaniałe wieści!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ piękny ten Sopel. Dlaczego ludzie im to robią ? ....

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, że Wasi podopieczni znaleźli swój ciepły kąt i szacunek za to, że pomagacie bezdomnym serduchom w schronie! :)

  OdpowiedzUsuń