2012-10-06

Elita, czyli XXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik

No tylu nowych kumpli to Sensi jeszcze w swoim życiu nie widziała :D Sobota zachęciła piękną pogodą na wyprawę. M.in. zaliczyliśmy wystawę psów. Klucha nie wiedziała, gdzie ze szczęścia głowę ma - tyle człowieków małych i dużych... i KUMPLE!!! No jakby mogła, to by się na 3 podzieliła. Poza tą całą ekscytają była bardzo grzeczna i ładnie na smyczy... ciągnęła ;) Ale upomniana natychmiast się poprawiała i byliśmy z niej naprawdę dumni. Niejeden psiak biorący udział w wystawie zachowywał się gorzej. 

Sobota należała do psów myśliwskich - przepiękne bestyje tam były. Labradory, Goldeny, Rodesiany, Weimarczyki, Foxterierry, Settery i inne Jamniki etc. 
Nasza mała niezłą furorę tam robiła, zachwycali się wszyscy i było nam niezmiernie miło :) Zapewne nic wspólnego nie miał z tym fakt, że to nasze pocieszne czworonożne zaczepiało każdego ludzia i psa. No chyba nikt nie został przez nią nie przywitany przynajmniej merdaniem ogona (tzw. przywitanie z klasą).


Ale największą frajdę mieliśmy spotykając innego Amstaffa :D Panienki się razem wybiegały, potaplały w wodzie. A po fakcie okazało się, że koleżanka Amstaffka to wychowanka naszej znajomej, która przebywa w tej chwili w Anglii (a pieso został w Polsce). Jak to się mówi : Świat jest naprawdę mały! Zdjęcia z tego spotkania okazały się mega niespodzianką dla Martyny. Wywołanie jej uśmiechu dodało nam skrzydeł. Tego dnia już się nie da zepsuć :D

Sobotę zakończyliśmy spacerem po tamie na Zalewie Rybnickim. Wierzcie mi - Sensi padła. Śpi zakopana w poduchach - nie budzić do wiosny ;)2 komentarze:

  1. Jeśli mogę wiedzieć, gdzie zostały wykonane 2,3,4,5 zdjęcie od dołu? :) Jestem z Rybnika, ale nie kojarzę tych miejsc.Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wszystkie fotki, oprócz ostatniej zrobione w parku, gdzie co roku jest wystawa. MOSIR Rybnik - Kamień. Ostatnia zrobiona na tamie - Zalew Rybnicki.

      Usuń