2012-12-06

Mikołajkowy konkurs!

UWAGA! UWAGA!

Startuje Sensi-Mikołajowy konkurs fotograficzny :P

Temat : Świąteczne wdzianko-przebranko


Zasady : 
 1. W konkursie udział może brać każdy, kto do dnia 13.12.2012 włącznie, przyśle fotkę swojego psiaka w świątecznym przebranku - najlepiej śmiesznym! - razem z propozycją psiowych życzeń świątecznych! (1 uczestnik = 1 fotka)
 2. Należy również polubić naszą stronkę na Facebooku - Tutaj tutaj :) i dodać informacje o udziale w komentarzach pod konkursowym postem na FB lub blogu.
 3. Fotki wysyłamy na adres mailowy : carlakolumna@o2.pl (ostrzegam, że żadnych fotek nie przesyłam dalej i nie będę ich wykorzystywać jako swoje - więc na karierę prosze nie liczyć) ;)
 4. Fotki proszę opisać imieniem i nazwiskiem, bądź nickiem z bloga - tak byle będzie wiadomo kto jest kto :D i oczywiście imieniem psiaka.
 5. Fotki konkursowe z życzeniami zostaną wystawione w galerii na FB dnia 13 bądź 14ego grudnia i wtedy zaczynamy głosowanie - im więcej "lubię to!" tym lepiej ;)
 6. Głosowanie kończy się w niedzielę 16.12.2012r. o północy. Ogłoszenie wyników 17ego (tak, żeby nagrody zdążyły dojść przed świętami).
 7. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych pomyłek i niewielkich zmian - aczkolwiek nie przewidujemy. Ale tak, jak pisałam pierwszy konkurs więc się dopiero uczymy.
 Nagrody :

Za miejsce pierwsze :
 • psie ciasteczka mix 210g
 • ręcznie robione świąteczne kartki od EPOKA PAPIEROWA 
 • się wymyśla niespodziewanka psiowa 
 
Miejsce drugie :


Miejsce trzecie :
 • kartka świąteczna

Mam nadzieję, że zbierze się trochę osób i będziemy mogli stworzyć fajna psiową galerię świąteczną! W związku z tym proszę o udostępnianie, przesyłanie dalej i zachęcanie do wzięcia udziału.

Życzymy powodzenia!

P.S. Sensi oczywiście udziału w konkursie nie bierze.

2 komentarze:

 1. My z Benym weźniemy udział!

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń
 2. No i pięknie! Mamy pierwszego odważnego ;) A już się bałam, ze konkurs całkiem nie wypali. Zdjęcia doszły i oczywiście zostaną opublikowane :) Ktoś podejmie wyzwanie!

  OdpowiedzUsuń