2012-12-23

Świąteczna paka dla zwierzaka

Witajcie,

Dzisiaj znów byliśmy w schronisku. Hurtem jakies 8 osób nas się wybrało. Każdy coś ze sobą zabrał i uzbierała się całkiem ładna świąteczna paka. Na fotce widać większość przyniesionych dziś do schroniska darów (nie tylko od nas), a i potem się jeszcze karma "doniosła" i koce.W tym miejscu szczególne podziękowania dla Oli, która zorganizowała zbiórkę wśród swoich znajomych i mimo, że swojego psiaka straciła kilka dni temu dała dziś z siebie wszystko. 

Olciu DZIĘKUJEMY!

Radochy było po pachy, mnóstwo psiaków udało się wyprowadzić. Osobiście zakochałam się jeszcze bardziej w 2óch moich ulubieńcach - czyli Miśku i Soplu. Okazało się, że nawet im udzielił się świąteczny nastrój i postanowiły przywitać nas merdaniem ogona :) No i wyprowadziłam księciunia mojego pierwszy raz. Sopel kochany sprzedał mi nawet całusa. No miłość od pierwszego wejrzenia :D Dał się przytulić, pobiegał ze mną i nawet skakał po smaczki. Jest NIESAMOWITY! Zresztą tak samo, jak i Misiek. Misior cwaniaczek doskonale opanował wychciewanie smaczków "na piękne oczy" i za każdego nawet kuperek ładnie posadzi. Rudy pieszczoch.

Misior :)

Gang Haszczaków zarezerwowany już :D - farciarze

Mój księciunio :D
Jak zwykle pełna galeria na FB (się robi) : Galeria

Proszę o udostępnianie fotek na FB - szczególnie Miśka i Sopla - strasznie nam ci panowie marnieją w schronisku! A są to psiaki, u których wymagana jest wizyta przedadopcyjna - trzeba psiny poznać zanim weźmie się do domu.W związku z tym, że zbliżają się TE święta, chcielibyśmy życzyć wszystkim czworonogom znalezienia wspaniałych człowieków. Wspaniałym człowiekom - znalezienia kudłatego serducha do kochania. Całej reszcie wspaniałych i kochanych - tych mniej i tych bardziej też - życzymy, żeby się to nigdy nie zmieniło, a jeśli już to tylko na lepsze.


5 komentarzy:

 1. Fajnie że organizujecie zbiórki :D
  Zdjęcia są cudowne, i sądzę że dzięki nim psiaki zdobędą serca innych osoób nie tylko ciebie :P A z okazji świąt dziękujemy za życzenia i życzymy tego samego i czego dusza zapragnie: Merry Christmas!
  Pozdrawiam Wiktoria&Fado

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz dziękuję za wspólny wypad :) To miejsce, choć smutne, daje tyle energii... tyle siły, poczucia, że trzeba dać tym psinkom najwięcej miłości, jaką tylko może się dać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i wesołych świąt !
  Pozdrawiam świątecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny gest. Mama nadzieję, że kiedyś też uda mi się zebrać grupę osób chętnych do pomocy psiakom ze schroniska.
  Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bym chciała pomagać psiakom w schronisku =)
  Taki mały gest a duży uśmiech psiaka.
  My również życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń